Overzicht

Op deze pagina vindt u de samenstelling van het hoofdbestuur en de verschillende commissies binnen MVC’19. Contact opnemen met het hoofdbestuur of een van de commissies is mogelijk d.m.v. het Contactformulier.

Hoofdbestuur

  Voorzitter Wim Timmermans  
  Secretaris Herm Willems  
  Penningmeester Raoul Bartels  
  Bestuurslid Joris Geurts  
  Bestuurslid Karim Vaessen  
  Bestuurslid Vacature  
  Bestuurslid Vacature  

Technische Commissie

  Senioren Selectie Vacature  
  Senioren 3 t/m 6 Mark Wijhers  
  Dames Jan Daniels  
  Jeugdzaken Peter Heuvelmans  
  Technische jeugdcoördinator Peter Peeters  

Jeugdbestuur

  Contactpersoon Radboud Visser  
  Contactpersoon Erik de Brouwer  

Wedstrijdsecretariaat

  Algemeen Roy Verhaegh  
  Senioren Eric Boots  
  Jeugd Marc Koopmans  
  G-voetbal Roy Verhaegh  

G-Voetbal

  Coördinator Jos Hauser  
  Coördinator Franc Joosten  
  Coördinator G-toernooi Annie van Ninhuys  
  Coördinator G-toernooi Peter Maessen  
  Coördinator G-toernooi Leo Giesen  

Commissie Dames/Meisjes

  Voorzitter/MO19-1 Peter van Diepe  
  MO19-1 Roy Verhaegh  
  VR1 Monique Timmermans  
  VR1 Janou Daniëls  
  VR2 Anouk Beurskens  
  VR2 Lonneke Berben  
  VR30+ Monique Kunnen  
  VR30+ Kim Hendriks  

Afdeling veteranen

  Voorzitter Mat Billekens  
  Secretaris Ton van den Kerkhof  
  Penningmeester Ebie Eickes  
  Wedstrijdsecretariaat Harry Smolders  

Commissie Accommodatiebeheer

  Voorzitter Ton van den Kerkhof  
  Penningmeester Peter van Diepe  
  Buitenaccommodatie Ton van den Kerkhof  
  Secretaris / Binnenaccommodatie Wiel Moonen  
  Groenvoorziening Piet Seelen  
  Groenvoorziening Fons Vestjens  
  Groenvoorziening Sraar Wijnen  
  Technische Installatie Chrit van der Sterren  
  Algemene Zaken Pierre Houben  

>

Consul

  Consul Pierre Houben  

Kledingcommissie

  Financiën/Leveranciers Peter van Diepe  
  Junioren Monique van den Kerkhof  
  Junioren Doreth Peters  
  Dames, MO19 en junioren Angelie Daniëls  
  Senioren/Vereranen/Scheidsrechters Mirian Wijhers  

Communicatie/Website

  Commissielid Mat Nellen  
  Commissielid Roy Verhaegh  
  Commissielid Leon Timmermans  
  Commissielid Jim Korthagen  
  Commissielid Lars Janssen  

Vrijwilligerscommissie

  Voorzitter Leon Winthaegen  
  Commissielid Ton Hopman  
  Commissielid Twan Smits  
  Commissielid Jeroen van Bers  
  Commissielid Paul Grubben  
  Commissielid Berry Kuijpers  

Sponsorcommissie

  Financiën Jeroen Grubben  
  Acquisitie Wiel Moonen  
  Acquisitie Hay Maessen  
  Acquisitie Joey Sonnemans  
  Secretaris Wiet Crienen  
  Adviseur Jac Gubbels  

Activiteitencommissie

  Voorzitter Joris Timmermans  
  Commissielid Evelien Beurskens  
  Commissielid Romy Daniëls  
  Commissielid Willem Holthuijsen  
  Commissielid Lano Engels  

Kantinecommissie

  Voorzitter Pierre Houben  
  Aanspreekpunt Harry Smolders  
  Commissielid Gerard Hendriks  
  Commissielid Roderik Lamberts  
  Kantinebeheer Berry van der Donk  
  Kantinemedewerker Giep Verstappen  
  Kantinemedewerker Steffie Timmermans  
  Kantinemedewerker Marleen Huibers  
  Kantinemedewerker Tamara Driessen  
  Kantinemedewerker Paul Delissen  

Scheidsrechters

  Coördinator senioren Peter Maessen  
  Scheidsrechter Ger Gubbels  
  Scheidsrechter Wien Hermans  
  Scheidsrechter Peter Maessen  
  Scheidsrechter Richard van Brandenburg  
  Scheidsrechter Jip Cox  
  Scheidsrechter Wim Vaessen  
  Scheidsrechter Marc Koopmans  
  Scheidsrechter Bas Wijnands  

 

Terreinbeheer

  Beheerder Geert Huijbers  
  Beheerder Lot Crienen  
  Beheerder Marco Fonteijn  
  Beheerder Marjo Joosten  

Commissie MVC Top O12 Toernooi

  Secretaris Berry Kuijpers  
  Penningmeester Peter van Diepe  
  Sponsoring Wanja Duka  
  Sponsoring Peter Simons  
  Sponsoring Joost Hesen  
  Internet / Communicatie Wanja Duka  
  Internet / Communicatie James Egan  
  Facilitair / Vrijwilligers Pieter Smolders  
  Binnenlandse teams Jip Cox  
  Buitenandse teams Frank Haenen  
  Regioteam Jip Cox  
  Social Media Jip Cox  
  Social Media Frank Haenen  
  Gastgezinnen Johan Kessels  

Donderdagmorgengroep

  Voorzitter Pierre Houben  
  Vice-Voorzitter Jac Gubbels  
  Commissielid Jacques Boonen  
  Commissielid Piet Seelen  
  Commissielid Wim Heuvelmans  
  Commissielid Fons Vestjens  
  Commissielid Jan Heuvelmans  
  Commissielid Ben Seelen  
  Commissielid Jan Peeters  
  Commissielid Ton van den Kerkhof  
  Commissielid Peter Simons  
  Commissielid Thei van der Sterren  
  Commissielid Piet van der Sterren  
  Commissielid Sjaak Smolders  
  Commissielid Huub Sijben  
  Commissielid Lot Crienen  
  Commissielid Ger Gubbels  
  Commissielid Jan Verhaegh  
  Commissielid Hay Maessen  
  Commissielid Wiel Moonen  
  Commissielid Toon Maes  
  Commissielid Jac Wijnen  
  Commissielid Jan Verstegen  
  Commissielid Wiel Peeters  
  Commissielid Frans Hillen  
  Commissielid Hans Mennen  
  Commissielid Hay Coopmans  
  Commissielid Peter van de Perre  
  Commissielid Paul Wijnen